Bystřičská smeč 2004

31. července 2004

výsledky turnaje v nohejbalu tříčlenných družstev

Místo konání: Bystřička hřiště U Lukášů (okres Vsetín). Zde si nás můžete najít na mapě.
Specifikace: Turnaj proběhl ve dvou výkonnostních skupinách:
  • Výkonnostní - na 2 dopady
  • Rekreační - na 3 dopady

Výkonnostní kategorie:

Místo Družstvo Účastní se soutěže Sestava
1 Skoti (TJ STMEM Přerov) 1. liga Jan Pavelka (S/B), Ondřej Miklík (S/Z), Tomáš Ertelt (N)
2 NK Choceň 2. liga - sk. východ Dušan Bezdíček (S), Pavel Charouz (Z), Radek Blaha (N)
3 NK Kúpeľe Piešťany 1. SNL Rober Filus (S), Pavol Zvonček (S), Ludovít Nedorost (N)
4 Kysucké Nové Mesto   Robert Trubačík (S/B), Richard Trubačík (S/Z), Rudolf Smyczek (N)
čtvrtfinále NK Slávia Trnava 2. SNL - západ Zwiržina Juraj (S), Buchel Milan (Z), Benkovský Juraj (N)
čtvrtfinále Lokomotiva Ostrava Severomoravský krajský přebor Jan Kremser, Ondřej Bláha, Martin Adámek
čtvrtfinále Kostihuntr (NK Vsetín A) Krajský přebor - Zlín Petr Gargulák (S), Marcel Čech (Z), Tomáš Srněnský (N)
čtvrtfinále NK 2000 Nitra 2. SNL - západ Spáč Martin (S), Levický Martin (S), Beňo Viliam (Z), Penzeš Michal (N)
3.sk.A NK NECPALY   Gabriel Vozár (S), Ján Bajči (Z), Rado Śtipala (N)
3.sk.B NK Vsetín B Krajský přebor - Zlín Antonín Kočička (S), Stanislav Janík (S), Vít Zgarba (N)
3.sk.C Kaštani 1. liga + Krajský přebor Tomáš Miklík, Martin Doležel, Petr Matuška
3.sk.D NK Valašské Meziříčí Krajský přebor - Zlín Martin Andris (S), Tomáš Perutka (S), Petr Both (N)
4.sk.A NK Bajda Kroměříž Krajský přebor - Zlín Jiří Šiska (S/B), Lukáš Bábek (S/Z), Igor Balogh (N)
4.sk.B NK Vlčnov Krajský přebor - Zlín Zdenek Rous (S/B), Vlastimil Podškubka (z), Petr Moštěk (N)
4.sk.C TJ Sokol Pustkovec Severomoravský krajský přebor
4.sk.D NK Vsetín C Krajský přebor - Zlín Karel Švirák (S/B), Stanislav Stančák (S/Z), Milan Korytář (N)

Zde si můžete prohlédnout tabulky jednotlivých utkání.

Rekreační kategorie:

Místo Družstvo Sestava
1 JUKU OBAL Martin Ján Dolnik (S), Zdenek Buchlák (Z), Miroslav Migát (Z), Ján Bach (N)
2 Zatracení Ladislav Fojtášek (S), Libor Orság (Z), Rostislav Slováček (N)
3 Slávia Trnava MMF - old boys Milan Valentovič (S), František Kožányi (Z), Mikuláš Hanzlík (N)
4 NK Turany Milan Murček (S), Miroslav Kováč (Z), Milan Mrázik (N)
čtvrfinále BLOCK Michal Křenek (S), Miroslav Zajíček (Z), Josef Zgarba (N)
čtvrfinále RRR Rudolf Vichtora (S), Rostislav Dorňák (Z), Šenkeřík Radim (N)
čtvrfinále TJ Sokol Bystřička A Baletka Vlastimil (S/B), Palát Aleš (S/Z), Hurta Petr (N)
čtvrfinále TJ Sokol Bystřička B Čunek Petr (S/B), Bajzik Ivo (S/Z), Čunek Jiří (N)
3.sk.A Beer team Petr Kletenský, Aleš Grosman, Rostislav Kostura
3.sk.B Růžďka Martin Malý (S), Jaromír Malý (Z), Aleš Malý (N)
3.sk.C Renegade Patrik Graňák (S), Jiří Hranický (Z), Rostislav Graňák (N)
3.sk.D TJ Sokol Bystřička C Lukáš Kotrla, Vašek Peredarjuk, Pavel Lukáš
4.sk.A Tři veteráni Miroslav Oravec, Milan Zelenka, Vlastimil Patálek
4.sk.B ESO team Miroslava Vychopňová, Martin Chromela, Petr Frýdl
4.sk.C Hošťálková Surý René (S), Radim Kajš (Z), Gargulák Michal (N)
4.sk.D VALMEZ Přemysl Bílý (S), Petr Kosík (Z), Robert Koman (N)

Zde si můžete prohlédnout tabulky jednotlivých utkání.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2003.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2002.
Zde naleznete výsledky a fotografie ročníku 2001.

Datum poslední aktualizace: 14. srpna 2004 - 0:43